Lista sklepów

Sklepy rekomendowane przez Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu

tlo
Logo1

BELLA ROSA salon z bielizną

Bella Rosa to salon z bielizną stworzony przez Kielczankę z myślą o mieszkankach naszego regionu. Najlepsze polskie i zagraniczne marki, wyselekcjonowane przez doświadczoną i wyszkoloną kadrę Brafitterk. Stawiamy na idealne dopasowanie bielizny ale również na zdrowie czyli profilaktykę raka piersi.

Marki w salonie; Agio, Alles, Cleo, Elomi, Fantasie, Freya, Gossard, Lemax, Marlies Dekkers,Nessa, NIpplex, Panache, Panache sport, Sapph, Sculptreese

BELLA ROSA salon z bielizną
25-334 Kielce
Plac Moniuszki 6
tel. 696 065 948

Bieliźniarka

Bieliźniarka to salon dla każdej kobiety, gdzie uwydatniamy ciała zalety! Nasz zespół zadba, aby każda z Pań czuła się w bieliźnie seksownie, pięknie oraz komfortowo. W naszym asortymencie posiadamy zarówno polskie i zagraniczne marki.

Marki w salonie: Gossard, Nessa, Dalia, Lemax, Alles, Konrad, Nipplex, Ava.

Bieliźniarka
Salon z bielizna
Ul. Czarnieckiego 3/1
73-110 Stargard
Tel. 517294186

Biuściasty Zakątek

Biuściasty Zakątek indywidualny dobór bielizny to nie tylko sklep z bielizną, to miejsce tworzone z pasją przez kobiety dla kobiet.

Tu dbamy o biusty klientek na każdym etapie życia i zawsze staramy się aby biustonosz był  „uszyty jak na miarę” i gwarantował komfort i zdrowie. Przypominamy i wspieramy profilaktykę raka piersi.

Oferujemy wyselekcjonowane polskie i zagraniczne marki, które zachwycają jakością, konstrukcją i designem.

Marki w salonie: Alles, Nessa, Subtille, Lemax,  Agio, Eleomi, Panache, Corin, Ava, Feba

Biuściasty Zakątek indywidualny dobór bielizny
ul. Noniewicza 93A
16-400 Suwałki
Tel. 533 382 555
www.biusciastyzakatek.pl

biusciasty.zakatek@bielizna.suwalki.pl

Braletka

Właścicielką sklepu jest Katarzyna Cieślewska,

Brafitterka z 10- letnim doświadczeniem.

Wierzy, że dobrze dopasowana bielizna jest w stanie uszczęśliwić każdą kobietę, a Ich uśmiechy w przymierzalni, tylko ją w tym utwierdzają.

Szefowa dąży do tego aby każdy biust były piękny i zdrowy.

W ofercie sklepu są najlepsze polskie i światowe marki m.in. Alles, Corin, Dama Kier, Konrad, Panache, Elomi, Nessa, Subtille, Chantelle i wiele innych

Braletka 
Studio brafittingu
Wigury 4d
06-500 Mława
Tel: 511 227 077
braletka-mlawa@wp.pl

LOGO2

Brafitteria M&M

Brafitteria M&M to spółka dwóch przyjaciółek, których pasją od 2012r. stało się uszczęśliwianie Kobiet, poprzez profesjonalny dobór właściwej i dodającej kobiecości bielizny. W naszym salonie można spotkać zarówno biustonosze o miseczce z literką „B” jak i „P”. Każdej z Pań staramy się pomóc, a jak trzeba też obdarzyć miłym komplementem, bo każda Kobieta ich potrzebuje. Ponadto mamy bogaty wachlarz usług gorseciarskich, począwszy od usługi przerobienia biustonosza na stanik do karmienia, przez zwężenia obwodu, aż po wymianę fiszbin, czy obniżenie mostka. Oferujemy bieliznę polskich i angielskich producetów tj: Aggio, Alles, Bella Misteria, Chantelle, Cleo, Corin, Dalia, Elomi, Gossard, Gorteks, Feba, Freya, Julimex, Lemax, Lorin, Mitex, Miss Fabio, Nessa, Nipplex, Passionata, Panache, Panache Sport, Samanta, Subtille.

Brafitteria M&M
ul. Dzika 4 lok. 9
00-194 Warszawa
tel. 792-466-333 (Magda)
501-104-594 (Marta).

www.brafitteria.com
biuro@brafitteria.com
www.sklep.brafitteria.com

Brafitteria Świat Dopasowanego Stanika

Witamy Cię w Brafitterii, w Świecie Dopasowanego Stanika. Nasz salon to miejsce, gdzie poczujesz na sobie moc odpowiednio dobranego biustonosza. I choć u nas piersi grają główną rolę, to zadbamy o każdy element Twojej bielizny. A przede wszystkim, byś każdego dnia mogła czuć się piękną  kobietą. 

Brafitteria Świat Dopasowanego Stanika
Ul. Miłosza 1A/2 58-309 Wałbrzych
woj. dolnośląskie 
Tel. 731957330 
mail sklep@idealnystanik.pl
właściciel – Justyna Dąbrowska
Istnieje od: 2010r.

Brafitting Cud Biust

Brafitting Cud Biust to miejsce stworzone z myślą o kobietach. Przyjazna, nieskrępowana atmosfera, wiedza i profesjonalizm obsługi oraz szeroki wybór rozmiarów i konstrukcji biustonoszy sprawia, że kobiety odnajdują tu swoje naturalne piękno, zyskują większą pewność siebie, komfort a co najważniejsze – zdrowie. 

Brafitting Cud Biust

1. ul. Miedziana 12
59-100 Polkowice

2. ul. Saturna, pawilon 42
67-200 Głogów

tel: 533 516 070
strona: www.cudbiust.pl
mail: brafitting.cud.biust@gmail.com
właściciel: Emilia Pientel

BraZone - Strefa Dużego Biustu

Salon BraZone istnieje od 2010 roku i niezmiennie dbamy w nim o to, by uszczęśliwiać Klientki, pomagając im w znalezieniu „biustonosza idealnego”. Duży nacisk kładziemy na zapewnienie Paniom poczucia komfortu, jaki gwarantuje dobrze dopasowany biustonosz, ale i komfort samych zakupów. 

W ofercie salonu znajdują się najlepsze światowe marki: Freya, Elomi, Fantasie, Simone Perele, b.Tempt’d, Panache, Panache Sport, Sculptresse, Cleo, Chantelle, Passionata, Hotmilk, Royce. Ofertę na bieżąco uaktualniamy, dostosowując ją do oczekiwań naszych Klientek.

Salon z bielizną BraZone
Ul. Św Rocha. 5 lok. 29, Białystok

Tel. 512555735,
sklep@brazone.pl,
www.brazone.pl

Bretelle lingerie

Stworzyłam wraz z siostrą salon Bretelle lingerie tak, aby był miejscem, w którym każda kobieta znajdzie – oprócz odpowiedniego stroju dla swoich piersi –  również zrozumienie, akceptację i pomoc z każdym bieliźnianym problemem. Zawsze uważnie słuchamy każdej z Was, aby dobrać bieliznę do Waszych indywidualnych potrzeb i upodobań. 
Bretelle lingerie to salon z bielizną, który jest owocem miłości do kobiet i bielizny. Powstał z chęci propagowania dobrze dobranego biustonosza, ponieważ taki gwarantuje zdrowie naszym piersiom, wygodę i estetyczny wygląd.

Bretelle lingerie
ul. A. Mickiewicza 19 lok.2, 60-833 Poznań
tel. 665826744
e-mailbretelle@bretelle.pl  

Chilli Atelier Brafittingu

Chilli atelier brafittingu to marka stworzona przez jej właścicielkę, Joannę Margalską. Pomimo skończonych studiów prawniczych w wyborze drogi zawodowej zdecydowanie przeważyła miłość do bielizny i żyłka handlowca.
Brafitterki marki w swojej pracy stawiają na indywidualną i profesjonalną obsługę klientki. W salonie królują zarówno polskie jak i światowe marki. Są wśród nich Alles, Subtille, Chantelle, Nessa, Panache, Elomi, Freya, Kinga, Nipplex, Lemax, Endorfinella, OhZuza, Lorin i wiele innych.
Chilli powstało w 2006 roku w Ostródzie.

Chilli Atelier Brafittingu
ul. Kościuszki 92/8U
10-555 Olsztyn
Telefon: 511455405

www.bieliznachilli.pl
kontakt@bieliznachilli.pl

Edyta Bobko Ekspert Doboru Bielizny

Pełna pasji i energii do działania uwielbiam swoją pracę. Każda kobieta, która dzięki dobrze dopasowanemu biustonoszowi odzyskała talię i wiarę w  siebie jest moją osobistą radością.

Edyta Bobko Ekspert Doboru Bielizny
Przemysl ul. Franciszkanska 2 a
Telefon: 66772818

Fiszbinka

Częstochowska Fiszbinka to rodzinna firma istniejąca na biuściastej mapie Polski już od 2009 roku, prowadzona przez dwie siostry. U nas w przyjaznej atmosferze możesz liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego biustonosza takich marek jak Freya, Fantasie, Elomi, Panache, Unikat, Gorsenia, Agio, Gorteks, Kris Line. W ofercie mamy też stroje kąpielowe, bieliznę modelującą, szlafroki, dresy i akcesoria.

Fiszbinka
ul. Kawia 4/16
42-202 Częstochowa
Tel. 34 344 69 16
Kom. 663677785
fiszbinka@gmail.com
fiszbinka.pl

Intimo4You

Serdecznie zapraszamy na przygodę w świecie bielizny w naszym salonie. Dla nas żaden rozmiar nie jest dziwny, uważamy również iż to nie piersi mają się dopasować do biustonosza, a biustonosz do piersi. Aby zapewnić naszym klientkom różnorodność modeli, fasonów i rozmiarów bielizny, współpracujemy ze znanymi w Polsce i na świecie producentami bielizny, m.in. Freya, Fantasie, Elomi, Panache, Cleo, Ewa Michalak, Gossard, Shock Absorber, Alles, Corin, Agio.

ul. Masarska 8 LU2
31-534 Kraków
www.intimo.com.pl
sklep@intimo.com.pl
tel: 537 47 47 36

Iza-Bra Bielizna,Bra-fitting

Widok kobiety wychodzącej z przymierzalni i zachwyconej swoim biustem jest dla nas bezcenny. Daje to ogromną satysfakcję i poczucie dobrze spełnionej misji.                         Salon bielizny Iza-Bra Bielizna,Bra-fitting to miejsce, w którym króluje profesjonalny brafitting oparty na polskich markach bielizny. Tutaj w miłej atmosferze dobierzemy dla Ciebie biustonosz, który sprawi,że Twój biust stanie się atutem,a nie mankamentem.

Salon bielizny „Iza-Bra Bielizna, Bra-fitting”
os.Leśne 1a/u9,
62-028 Koziegłowy, www.izabra.pl,
tel.: 792 969 000, 603 163 000.

Kwestia Biustu

Brafitterka to zawód dla entuzjastek, dla kobiet, które lubią pracować z innymi kobietami i przede wszystkim mają bardzo dobry, bezpośredni kontakt z klientem. To praca dla osób, które lubią ludzi i chcą im pomagać. To nie jest sprzedaż, to kompleksowa obsługa w bardzo delikatnej sferze. Wchodząc do przymierzalni, przekraczamy próg intymności i musimy przełamać wiele barier, jednocześnie umiejętnie budując atmosferę zaufania.

ul. Lipowa 11
20-020 Lublin
Tel 81 517 87 62

Lady's Place

Jeden z pierwszych salonów brafittingowych na mapie Warszawy.

Od 2009 roku niezmiennie jesteśmy na posterunku, dla kobiet i ich wygody wybieramy najlepszą bieliznę.

W ofercie mamy zarówno polskie marki jak i zagraniczne – Panache, Freya, Elomi, Samanta, Ewa Michalak, Dalia, Corin, Alles, Agio, Endorfinella, Hot Milk (dla mam karmiących).

Lady’s Place
ul. Mehoffera 26/18
03-131 Warszawa
tel. 22 6765049
email: sklep@ladysplace.pl
www.ladysplace.pl

właścicielka: Aleksandra Rostkowska

Madame

Salon Madame został stworzony przez Blankę Gankowską w 2011 roku dla kobiet, które chciałyby aby piękny biustonosz efektownie wyglądał na biuście, zdobił go, dobrze podtrzymywał ale przede wszystkim … żeby był zdrowy. 

W Madame, w sposób profesjonalny, przy filiżance kawy, w miłej i przyjaznej atmosferze pomożemy dopasować biustonosz do kształtu i rozmiaru piersi. 

Wołomin, ul, Wileńska 32
tel. 570 451 455

Legionowo, ul. Batorego 15
tel. 570 451 437

blanka.gankowska@gmail.com

Natali – Bielizna Twoich Marzeń

Witam serdecznie nazywam się Natalija Dembek mam 45 lat , Firmę NATALI prowadzę już ponad 14 lat,j estem właścicielka 3 salonów NATALI Bielizna Twoich marzeń,  brafitterka- spiecjalistka w doborze bielizny , Razem z moim  zespołem pomagam kobietą odkryć Swą kobiecość,dbamy o kondycje polskich biustów, edukujemy kobiet jak dbać o bieliznę,  pokazujemy że dzięki dobrej bieliźnie można nabrać pewności Siebie, pokochać Swój biust , Inspirujemy tysiące Pań do tego ,by miały odwagę i silę poczuć się pięknymi  i niezależnymi kobietami,bez względu na rozmiar, kształt piersi, czy wieku. Uważam że każda kobieta zasługuje na odrobinę luksusu, mieć dobrze dobraną bieliznę.Dawno temu  marzyłam o pięknej bieliźnie i dlatego powstały salony – Natali Bielizna Twoich marzeń. Marzenia się spełniają . 😉 

NATALIJA DEMBEK
07-300 Ostrów Mazowiecka 
UL.STACYJNA 65A 
tel. 515495959

adresy salonów: 

NATALI Bielizna Twoich marzeń
07-300 Ostrów Mazowiecka 
Pl. Ks. Anny Mazowieckiej 6 
tel.508877064

NATALI Bielizna Twoich marzeń
Wyszków 07-200
ul. 11 Listopada 43B
tel.508877067

NATALI Bielizna Twoich marzeń
Ostrołęka 07-410
ul. Gen. Feldorfa Nila 5A
tel.508877047

www.natalibielizna.pl

Obsesja

Salon Obsesja to przyjemne i profesjonalne miejsce, które powstało z myślą o kobietach ceniących sobie komfort i wygodę w życiu codziennym.

Jesteśmy od 2013r, nasze motto : ” NIE ZAPOMINAJ O SOBIE „

Staramy się przekazać całą posiadaną wiedzę jak dobrać biustonosz, do twojej figury wiedząc o tym, że każda z nas jest inna. Dobór biustonosza będzie traktowany indywidualnie i wyjątkowo. Celem naszej działalności jest dobranie wygodnej i estetycznej bielizny dzięki której poczujesz się dobrze elegancko i kobieco. Będąc u nas zostaniesz obsłużona profesjonalnie przez brafiterki, doradzimy Ci to co dla ciebie będzie najlepsze.

Salon Obsesja
ul. Rembielińska 12
03-352 Warszawa

obsesja@obsesjasalon.pl
www.obsesjasalon.pl

Ogród Zmysłów

Pierwszy w Puławach i okolicy sklep zajmujący się dobieraniem bielizny indywidualnie do kształtu i wielkości biustu.Od 2010 roku pomagamy wszystkim kobietom w doborze idealnej bielizny.
W każdym salonie zapewniamy obsługę certyfikowanych brafitterek.Cały czas się doszkalamy żeby zapewniać najwyższą jakość obsługi naszym klientkom.

Salon brafittingu Ogród Zmysłów
Lubelskie
24-100 Puławy 
Ul. Wojska Polskiego 11
tel 784 541 444

Orion

Orion to miejsce, w którym każda kobieta bez wyjątku odnajdzie swój ideał bieliźniany. Dzięki 27- letniemu doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze i szerokiemu asortymentowi potrafimy sprostać oczekiwaniom klientek i sprawić, że chętnie do nas wracają.

Zapraszamy serdecznie do naszego uroczego salonu na Kaszubach.

Orion
ul. Wojska Polskiego 35A
Bytów
tel. 515 283 866

https://orioncd.wixsite.com/sklepzbielizna

Papillon Lingerie

Papillon lingerie to miejsce stworzone dla kobiet i na miarę ich potrzeb. Certyfikowany salon z piękną, idealnie dopasowaną bielizną zadowoli najbardziej wymagające biusty. Bliska jest nam profilaktyka piersi, a ich zdrowie zaczyna się od dobrego stanika. W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę rozmiarów w obwodach 60-105, miseczki B-M, bieliznę codzienną, sportową, okazjonalną, dla mam karmiących i amazonek, posiadamy również szeroki wybór stroi kąpielowych, dodatków plażowych polskich jak i światowych producentów.

Papillon Lingerie
Profesjonalny dobór
bielizny – brafitting

ul. Podwale Staromiejskie 89/1
Gdańsk 80-444
woj. pomorskie
tel. 533 844 800

www.papillonlingerie.pl
salon@papillonlingerie.pl

studioBRA

W naszym salonie Twój biust jest w dobrych rękach. To stanik jest dla biustu, a nie odwrotnie. Przekonaj się! Możesz liczyć na indywidualny dobór bielizny na każdą okazję – mamy rozwiązanie nawet pod kreacje, które nie lubią się z biustonoszem – braNOTbra – modelowanie biustu.

Jesteśmy salonem o wyjątkowym, o nieszablonowym wystroju wnętrza.

Posiadamy dwie przestronne przymierzalnie. Nie jesteśmy „różowe” jak wiele sklepów z bielizną. Staramy się tworzyć przyjacielską atmosferę i chcemy, aby studioBRA było nie tylko salonem, gdzie kupuje się bieliznę, ale też, a może przede wszystkim, ciepłym, miłym kobiecym miejscem, gdzie można zatrzymać się pomimo pędzącego obok świata.

studioBRA – biust świadomie ubrany
ul. Mazurska 15, 10-512 Olsztyn
warmińsko- mazurskie
tel. 606 200 200
e-mail: kasia@studiobra.pl

Jesteś zainteresowana dołączeniem do naszego Stowarzyszenia? Zapraszamy