STOWARZYSZENIE POLSKIEGO BRAFITTINGU

Nasze Akcje

DZIEŃ BEZ STANIKA!

maj 2020

Zobaczcie jak świętujemy go MY!!

A w filmiku członkinie STOWARZYSZENIA POLSkIEGO BRAFITTINGU z pomysłu naszej Prezes Barbara Grzelak-Wężowska 😍😍😍

Miłego świętowania!!

Challenge "Fajne Brafitterki"

maj 2020

Hej!!

To my #fajnebrafitterki ze Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu !!!

A to nasz szalony challenge 😜

Mamy nadzieję, że uśmiechneliście się do nas chociaż przez chwilkę 😉

Pomysłodawczynią i obsługą techniczną tego MEGA przedsięwzięcia była Marika Grzelak z Salon Brafittingu „Ogród Zmysłów”

Dziękujemy 👏🏻👏🏻👏🏻

#spb #challenge #fajnebrafitterki

Dzień Kobiet 2020

marzec 2020

❤️Silna i zdecydowana…
❤️Rozważna i romantyczna…
❤️Mocna i kobieca…

Jesteś najlepszą wersją siebie… taka jaka jesteś 💋

Bądź sobą i bądź MEGA kobieca w swojej ulubionej, idealnie dobranej bieliźnie!

8 Marca Międzynarodowy DZIEŃ KOBIET … to nasz dzień 💋

Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi

październik 2019

W Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi w Stargardzie pobiliśmy REKORD POLSKI na najwięcej osób z różową wstążką.
Organizatorem ustanawiania Rekordu było Stowarzyszenie Amazonek „Stokrotka”, a współorganizatorem było Starostwo Powiatowe i Miasto Stargard. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu z coroczną akcją „wyCYCkaj raka”

TWÓJ BIUST NA WAKACJACH

lipiec 2017

Nasza kolejna akcja „uświadamiająca” w mediach społecznościowych. Brafitterki z SPB opublikowały swoje osobiste zdjęcia w strojach kąpielowych. Celem akcji było zwrócenie uwagi na fakt, iż nie tylko biustonosz powinien być odpowiednio dobrany. Te same zasady obowiązują bowiem także w odniesieniu do kostiumów kąpielowych. Latem na plaży spędzamy w strojach sporą część dnia. Dobre podtrzymanie biustu jest zatem równie ważne. Wiele marek ma w swojej ofercie bogatą ofertę strojów kąpielowych w naprawdę szerokiej rozmiarówce. Warto zatem udać się przed urlopem do brafitterki i dobrać sobie taki strój, który zarówno ładne zbierze i podtrzyma piersi, jak i wyeksponuje wszystkie atuty sylwetki. Dzięki temu unikniemy deformacji biustu w zbyt ciasnym bikini a plażowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością

Movember

listopad 2017

Po akcji profilaktyki raka piersi nie mogłyśmy przejść obojętnie obok akcji #movember dedykowanej Panom, a dokładnie profilaktyce raka jąder i prostaty. Te oba złośliwe nowotwory zbierają żniwa wśród mężczyzn. Drogie kobiety motywujcie swoich mężczyzn do badań, które mogą uratować ich życie!!! 

Mężczyzno chcesz się długo cieszyć z ptaka?

-sprawdź czy czasem nie masz raka! 

Pomocnice Świętego Mikołaja

grudzień 2016

W grudniu przeprowadziłyśmy kolejną akcję „na wesoło”. Brafitterki ubrane w czapki św. Mikołaja pozowały do zdjęć. Każda z nas trzymała w ręce bon upominkowy swojego salonu. Z jednej strony chciałyśmy w ten sposób przypomnieć naszym klientkom i klientom, że bielizna to świetny pomysł na gwiazdkowy prezent, a z drugiej uzmysłowić, że jest to podarek trudny i ryzykowny ze względu na konieczność prawidłowego dopasowania. Dlatego czasem lepiej wręczyć bliskiej osobie bon pomnikowy niż brać udział w loterii pełnej rozmiarów i krojów.

Męskie sprawy w kobiecych rękach

listopad 2016

W listopadzie na całym świecie różne fundacje i organizacje angażują się w akcję pod hasłem Movember. Ta coroczna inicjatywa polega na zapuszczaniu wąsów. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problemy zdrowotne mężczyzn. Przede wszystkim na raka prostaty i inne rodzaje nowotworów dotykające głównie panów. Dlatego w akcji Movember nie mogło zabraknąć i nas! Członkinie Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu po raz kolejny z wdziękiem pozowały do zdjęć, tym razem z „zapuszczonym wąsami” 😉 Akcją „Męskie sprawy w kobiecych rękach” postanowiłyśmy zachęcić panów do badań profilaktycznych. Kto jak nie kobieta, zadba najlepiej o zdrowie swojego mężczyzny?

Próba bicia Rekordu Guinessa

październik 2016

Profilaktyka raka piersi to temat niezwykle ważny i szczególnie bliski wszystkim członkiniom Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu. Dlatego nie mogło nas zabraknąć podczas próby pobicia rekordu Guinessa w samobadaniu piersi. Organizatorami akcji była firma So Chic – dystrybutor bielizny Panache oraz Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Imprezę uświetniło wielu znanych gości. Akcja miała miejsce na Błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie.

Tak nasze dziewczyny prezentowały się na Stadionie Narodowym podczas próby bicia Rekordu Guinnessa w Samobadaniu Piersi.

Przerobione przysłowia

czerwiec - wrzesień 2016

W wesoły i lekki sposób o poważnym temacie – brafittingu

Twoje piersi są w dobrych rękach

czerwiec 2016

Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu zrzesza najlepsze salony brafittingowe w Polsce. Postanowiłyśmy więc, że na wesoło przypomnimy naszym klientkom, że przychodząc do nas, trafiają w naprawdę dobre ręce! Fachowa wiedza i pełen profesjonalizm to atuty każdej z naszych brafitterek. Codziennie dokładamy wszelkich starań i troszczymy się o zdrowie, wygodę i urodę kobiecych biustów bez względu na ich rozmiar i wiek.

Najpierw stanik potem suknia ślubna - CZYLI JAK ZEPSUĆ WYMARZONĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ

maj 2016

Każda Panna Młoda chciałaby w dniu ślubu wyglądać perfekcyjnie w każdym calu i prezentować się pięknie niczym księżniczka. Wybierając suknię marzeń, należy jednakże brać pod uwagę nie tylko jej krój i wzornictwo. Jednym z najważniejszych elementów stroju jest bowiem biustonosz. I to on właśnie stanowić powinien punkt wyjścia w rozważaniach nad ślubną kreacją. Gdy już mamy rozeznanie jak wygląda oferta biustonoszy ślubnych w naszym rozmiarze i wiemy jakie modele i konstrukcje sprawdzą się na naszym biuście, dopiero wówczas możemy udać się do salonu sukien i śmiało puścić wodze fantazji. Dlatego żelazna zasada, którą promuje Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to: NAJPIERW BIUSTONOSZ POTEM SUKNIA ŚLUBNA! Wszystkie przyszłe Panny Młode (i nie tylko) gorąco zachęcamy by, ku przestrodze, zapoznały się z naszą akcję „Jak zepsuć wymarzoną suknię ślubną”

Nie kupuj stanika na oko

marzec 2016

To nasza pierwsza wspólna akcja w mediach społecznościowych i nasz pierwszy mały sukces! Bardzo ważne przesłanie ujęte zostało z polotem i w humorystyczny sposób. Dzięki temu przykuło uwagę bardzo wielu kobiet, a Stowarzyszeniu Polskiego Brafittingu przysporzyło rozgłosu i grona sympatyków. Zrzeszone w Stowarzyszeniu braffiterki z wdziękiem pozowały do zdjęć, przysłaniając oczy różowym biustonoszem. „Nie kupuj stanika na oko – na oku go nie nosisz” to stwierdzenie to przecież kwintesencja naszej codziennej pracy!