To była przecudna KAMPANIA w którą włożyłyśmy całe swoje ♥️ !!!

28.10 odbyła się inauguracyjna kolacja podsumowująca KAMPANIĘ społeczną #BadzSzybszaWyCYCkajraka organizowaną przez Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu 👙🎀💪

Wraz z naszymi partnerami udało nam się pozyskać środki w wysokości

🔥🔥🔥🔥23000 zł 🔥🔥🔥🔥🔥które przekazałyśmy na Fundacja OmeaLife

Dziękujemy wszystkim, którzy uwierzyli w MOC POMAGANIA i NAM zaufali. A mowa tu o naszych partnerach, czyli ludziach o wielkim sercu ♥️

Freya

Alles

nessa

Bio Medical Pharma

Magazyn Modna Bielizna

Fabio Undercare

Kinga

Samanta Lingerie

Ava Lingerie

frogMedia

Lenart interactive

PR Target Agency Daniel Wieleba

Nipplex

Sopot. Restauracja Petit Paris

Photo by Malgorzata Yrenka Kubska

Jesteście najlepsi 😘😘😘

DZIĘKUJEMY 🥰

„Życie jest po to by dawać z siebie jak najwiecej innym ludziom” ♥️♥️♥️

#spb #WyCYCkajraka #nasiprzyjaciele

2020.08.07.

Nasza akcja „Bądź szybsza – #WyCYcKajRaka” nabiera coraz większego rozpędu!

Tym razem postanowiłyśmy jeszcze bardziej nagłośnić naszą Kampanię, poprzez zaproszenie znanych celebrytów, sportowców i firm do wspólnego działania.

Zapraszamy do #wyCYCkajrakaChallenge.

Rozpoczną go Ambasadorzy akcji i członkinie Stowarzyszenia od 1 października. Nagrają i umieszczą w sieci (Facebook, Instagram, Youtube) max. 3 minutowe filmy o samobadaniu piersi opatrzone # akcji i linkiem do zbiórki https://wspieram.to/wycyckajraka na wsparcie wybranej organizacji non profit, działającej w zakresie profilaktyki i walki z rakiem piersi Fundacja OmeaLife

Forma prezentacji dowolna. Może to być instruktaż, jak prawidłowo przeprowadzić samobadanie piersi, można o nim zaśpiewać, narysować, zagrać, opowiedzieć historię – liczymy na inwencję twórczą biorących udział.

 Wierzymy, że filmiki będą chwytające i ciekawe tak, żeby ponieść ideę.

Ambasadorzy nominują do wyzwania następne znane lub mniej znane osoby, a Członkinie Stowarzyszenia swoich lokalnych znanych i mniej znanych.

Zachęcamy jednocześnie firmy do wpłacania datków na wsparcie profilaktyki raka piersi, poprzez wykup Pakietów które pomogą nam w pokryciu kosztów naszej Kampanii.

Liczymy na Państwa pomoc w organizacji akcji poprzez wsparcie finansowe lub rzeczowe.

Kontakt: stowarzyszeniepb@gmail.com

2020.02.04 Fiszbinka – Anna Lisek

Wydarzenie odbyło się z 4 lutego tego roku. Było to spotkanie brafittingowe u nas w Fiszbince dla Klubu Kobiet Biznesu w Częstochowie – grupy przedsiębiorczych kobiet z regionu. Przy kawie i ciastkach mówiłyśmy o prawidłowym dobieraniu biustonoszy, krojach, fasonach, pokazywałyśmy jak badać piersi, jak o nie dbać, pielęgnować. Fajne spotkanie w babskim gronie, wiele informacji, które okazywały się być nowe, co przyjęłyśmy z zaskoczeniem a to tylko dowód na to, że warto organizować takie spotkania. Świadome klientki to często wierne klientki.

2020.01.31. Zespół Szkół Prywatnych nr.1 Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem na zaproszenie dyrekcji Zespół Szkół Prywatnych nr.1 w Stargardzie ozstargard zrobił prelekcję brafittingową. Uczennice mogły poznać znaczenie dobrego dobrania biustonosza oraz jego wpływ na zdrowie i wygląd Kobiety. Każda z obecnych uczyła się na fantomie samobadania piersi, by umieć wykryć guzek. Prelekcja odbyła się w dn. 31.01.2020. Ogród Zmysłów serdecznie dziękuje Dyrekcji za zaproszenie, a dziewczętom za uważne wysłuchanie i czynny udział.

2019.10.30 Klub Kobiet Aktywnych Czerwonak – Iza Bartkowiak

Miałyśmy zaszczyt gościć u siebie Panią Izabelę Bartkowiak, certyfikowaną brafitterkę, właścicielkę salonu bielizny Iza-Bra Bielizna,Bra-fitting –www.izabra.pl. Na spotkaniu tym dowiedziałyśmy się wszystkiego na temat profesjonalnego doboru biustonoszy, firma Pani Izabeli służyła szeroką gamą rozmiarów, a co najważniejsze były to produkty polskich firm bieliźniarskich. Wszystkie uczestniczki otrzymały bezpłatną indywidualną konsultację i wróciły do domu z perfekcyjnie dobraną bielizną. Serdecznie dziękujemy Pani Izabeli za spotkanie, planujemy kolejne konsultacje bo jak się okazało chętnych nie brakuje.

2019.10.24 LM Wind Power Blades Sp. z o. o. Goleniów – Barbara Grzelak-Wężowska

ozstargard na zaproszenie @kobietowo.pl https://www.facebook.com/groups/kobietowo/about/ poprowadził prelekcję brafittingową w LM Wind Power Blades Sp. z o.o. której tematem było nie tylko jak dobrać biustonosz, ale przede wszystkim profilaktyka raka i chorób piersi. Na naszym stoisku każda z Pań mogła na fantomie nauczyć się wykrywania palpacyjnego guzków w piersi. W spotkaniu uczestniczyło ponad 80 Kobiet. Ogród Zmysłów dziękuje organizatorom za zaproszenie. Wszystkim Paniom dziękuje też za uważne wysłuchanie i ciepłe przyjęcie.

2019.10.17 Stowarzyszenie AleBabki Iza Bartkowiak

Hej! Kiedy ostatnio zrobiłaś coś dla Siebie, dla Swojego Zdrowia? My kobiety, rzadko myślimy o swoich potrzebach. Zazwyczaj skupiamy się na sprawach i problemach naszych najbliższych. Pomyślmy jednak również o SOBIE! Jesteśmy Ważne! Nasze ZDROWIE jest WAŻNE! Badajmy się! Pamiętajmy, o regularnej samokontroli piersi; to trwa tylko chwilę, a może uratować życie. „Bądź szybsza, wyCYCkaj RAKA!” , to hasło Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu, kampanii na rzecz profilaktyki raka piersi. My, przyłączamy się do akcji i gorąco apelujemy… BĄDŹ SZYBSZA! #WyCYcKajRaka. Stowarzyszenie AleBabki.

2019.10.15 REKORD POLSKI na najwięcej osób z różową wstążką. W Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi w Stargardzie pobiliśmy REKORD POLSKI na najwięcej osób z różową wstążką.

Organizatorem ustanawiania Rekordu było Stowarzyszenie Amazonek „Stokrotka”, a współorganizatorem było Starostwo Powiatowe i Miasto Stargard. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu z coroczną akcją Bądź szybsza #WyCYcKajRaka

2019.10 Prelekcje Chilli Atelier Brafittingu – Joanna Margalska

Jesienią w ramach naszej akcji „Bądź szybsza – #WyCYcKajRaka” nasza kolejna koleżanka przeprowadziła prelekcje w kilkunastu szkołach, w Ostródzie i sąsiednich miastach. Hasłem dla nastalatek było „dobre BRA – szóstkę ma!”

październik 2019

Czy mieszkasz w górach, czy też nad morzem
Pan rak Cię zawsze dosięgnąć może!
Nie patrzy też na to, czy jesteś młoda,
Nieważna dla niego Twoja uroda.
Nieważne dla raka Twoje poglądy,
Twój gust, Twój zawód czy wiara w przesądy.
To czy masz dzieci, pan rak ma już gdzieś,
On biegnie przez miasta, odwiedza też wieś.
Szybki pan rak, bezwzględny taki!
Jest niewidoczny – dla niepoznaki.
Lecz Ty się badasz, nie zgrywasz kozaka
I zawsze #BądźSzybszaWyCYCkajRaka!

2019.02.27 SCK Stargard Alibabki – Barbara Grzelak-Wężowska

W środę odbyła się krótka prelekcja ozstargard dla „Alibabek” w Stargardzkim Centrum Kultury. Wzięło w niej udział około 400 Pań

Ogród Zmysłów serdecznie dziękuje Paniom za wysłuchanie, a Stargardzkiemu Centrum Kultury za możliwość udziału w tym wydarzeniu.

2019.02.25 Liceum Ogólnokształcące Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Na zaproszenie Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego w Stargardzie ozstargard  po raz kolejny zorganizował prelekcję brafittingową dla uczennic . Dziewczęta były podzielone na kilka grup tak by mogły skorzystać wszystkie trzecie klasy. Ogród Zmysłów bardzo dziękuje za zaproszenie Dyrekcji, za organizację Pani Edycie i dziewczętom za uważne wysłuchanie.

2019.02.01 Uniwersytet Trzeciego Wieku Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Na dobranie biustonosza nigdy nie jest za późno. Na zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku ozstargard poprowadził prelekcję brafittingową. Ogród Zmysłów bardzo dziękuje UTW za zaproszenie, a Paniom za przybycie i ciepłe przyjęcie

2018.12.05 Studio urody A&E Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Na zaproszenie Studio urody A&E w Dzień Otwarty ozstargard przedstawił Klientkom tego studia pokaz multimedialny poświęcony brafittingowi, oraz wpływ biustonosza na zdrowie Kobiety. Ogród Zmysłów dziękuje za zaproszenie i serdeczne przyjęcie.

2018.04.20 Puławskie Spotkania Mam – Marika Grzelak

Można by powiedzieć, że każda Kobieta intuicyjnie wie jaki biustonosz nosić.  Okazuje się, że wiedza w tym temacie mocno w narodzie szwankuje. Dzisiejsze spotkanie z Mariką Grzelak z „Ogród Zmysłów Salon Brafittingu” w Puławach, rozjaśniło nam wątpliwości. Bardzo polecamy wizytę u Mariki w sklepie. Dostaniecie tam profesjonalną obsługę i wyjdziecie z dobrze dobranym biustonoszem 🙂

Październik 2018

Postanowiłyśmy do naszej corocznej akcji #wyCYCkajRaka zaangażować również nasze Klientki Przypomnijmy wszystkim o badaniach!

VII Salon Bielizny

6 października 2018

Pierwsza nasza prelekcja „wyCYCkaj raka” na Salonie Bielizny.

Nasze członkinie Stowarzyszenia Blanka Gankowska i Wiesława Abraham poprowadziły autorskie warsztaty „Profilaktyka zaczyna się od dopasowanego stanika”.

Drogie Panie zaczyna, ale na nim się nie kończy!

Pamiętajmy o regularnym samobadaniu piersi, a minimum raz do roku o badaniach USG.

2018.07.28 Parafiada Białuń – Barbara Grzelak-Wężowska

Szczytny cel – zbiórka pieniędzy na remont dwóch zabytkowych kościołów, zgromadziła na Parafiadzie w Białuniu wielu ludzi o wielkich sercach. Wśród atrakcji był: przejazd motocyklami Free Biker „Lotnisko” Stargardzcy Motocykliści i wozami strażackimi OSP Stara Dąbrowa Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP, występ Chabry Stargard i kapeli z Łęczycy, oraz prelekcja brafittingowa ozstargard. 

Można było też dobrze zjeść – nawet dzika

2018.05.30 SCK Stargard Alibabki – Barbara Grzelak-Wężowska

Na spotkaniu Alibabek w Stargardzkie Centrum Kultury ozstargard był sponsorem nagrody. Przed losowaniem na prelekcji brafittingowej w skrócie pokazałam i omówiłam skutki noszenia źle dobranego biustonosza.

Ogród Zmysłów dziękuje za wysłuchanie prelekcji z wielką uwagą.

2018.05.18 Zespół Szkół Prywatnych nr.1 Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Dyrekcja Zespołu Szkół Prywatnych Nr 1 w Stargardzie zaprosiła ozstargard do poprowadzenia prelekcji brafittingowej. Ogród Zmysłów dziękuje za zaproszenie, a dziewczętom za uważne wysłuchanie prezentacji.

2018.04.26 Zakład Medycyny Szkolnej Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Tym razem to Panie pielęgniarki zaprosiły ozstargard

Poprowadziłam dla nich prelekcję brafittingową w Zakładzie Medycyny Szkolnej. Tematem był wpływ biustonosza na zdrowie i wygląd Kobiety.

Ogród Zmysłów dziękuje za liczny udział i tak miłe przyjęcie

2018.03.08 Salon Madame – Blanka Gankowska.

Akcje „Profilaktyka zaczyna się od zdrowego stanika„, co roku poszerza grono słuchaczy. Salon Madame najczęściej gości w szkołach, firmach i zakładach pracy- wszędzie tam gdzie potrzebują nas kobiety. O zdrowym biustonoszu opowiadamy podczas kobiecych spotkań i eventów. W prezencie od Pani Burmistrz Wołomina – Elżbiety Radwan salon Madame otrzymał profesjonalnego fantoma do nauki samobadania piersi.

Dzięki temu – zawsze bezinteresownie i bezpłatnie pomagamy w każdej wolnych chwili zrozumieć co to znaczy zdrowy biust i biustonosz.

2018.03.07 Zespół Szkół nr.1 Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

 ozstargard na zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół nr. 1 w Stargardzie, poprowadził prelekcję brafittingową. Dzięki Stargardzkiemu Stowarzyszeniu Amazonek „Stokrotka” i wypożyczeniu od nich fantoma piersi, została ona połączona z profilaktyką antynowotworową. Ogród Zmysłów dziękuje Dyrekcji za zaproszenie, dziewczętom za udział i Stokrotkom za zaangażowanie.

Październik 2017

Przypominamy o badaniach profilaktycznych przynajmniej raz w roku i o comiesięcznym samobadaniu piersi. W codziennych obowiązkach nie zapomnij, że twoje zdrowie jest najważniejsze. Dlatego nasza akcja pokazuje nas przy zwykłych codziennych czynnościach.

2017.10.15 prelekcja
AleBabki – Iza Bartkowiak

Bądź krok przed rakiem.

14 października, w miesiącu walki z rakiem piersi, Stowarzyszenie AleBabki zorganizowało dla mieszkanek naszej gminy trzecie już spotkanie, dotyczące profilaktyki, diagnostyki oraz nauki wczesnego wykrywania raka „Bądź krok przed rakiem”. Na spotkanie zaprosiłyśmy panie, które tym problemem zajmują się zawodowo oraz na co dzień: panie ze Stowarzyszenia Amazonek im. Św. Siostry Faustyny z Obornik –Sabina Margas, Danuta Majka, Teresa Ruks i Jolanta Kłosińska, które podzieliły się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami związanymi z chorobą; panią Małgorzatę Dworzańską, specjalistę zdrowia publicznego oraz przyjaciółkę naszego stowarzyszenia Izabelę Bartkowiak, która nauczyła nas jak ważne jest prawidłowe dobranie biustonosza a później, razem ze swoją asystentką panią Basią, nauczyły chętne panie techniki doboru. Ponadto uczestniczki nauczyły się tak ważnego dla kobiet samobadania piersi oraz zdobyły wiedzę na temat metod zapobiegania chorobie. Mamy nadzieję, że każda z uczestniczek wyniosła ze spotkania cenną dla siebie wiedzę. Na zakończenie zaproszono wszystkich na poczęstunek.

2017.06.02. Różowa Kartka – piłka jest piękna.

Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu zaangażowało się w akcję Różowa Kartka – fundacji Piłka jest piękna. Całym sercem popieramy ich akcję społeczną

„Razem wygrywamy z rakiem piersi”.

http://www.pilkajestpiekna.pl/index.php?typ=kobiet&id=224

2017.05.16 prelekcja
Chociwel – Barbara Grzelak-Wężowska

W miejscowości Chociwel obchodzono „Tydzień walki z rakiem” organizowanego przez Urząd Gminy.

ozstargard na jego zaproszenie poprowadził tam prelekcję brafittingową „Wpływ dobrze dobranego biustonosza na wygląd i zdrowie kobiety”.

Ogród Zmysłów dziękuje wszystkim Paniom za liczny udział.

2017.03.11 prelekcja
Kania – Barbara Grzelak-Wężowska

Kolejna prelekcja ozstargard na zaproszenie z okazji Dnia Kobiet od Pani Sołtys z Kani. Ogród Zmysłów dziękuje wszystkim za przybycie i zainteresowanie tematem brafittingu.

2017.03.11 prelekcja
Ińsko – Barbara Grzelak-Wężowska

Tym razem ozstargard miał zaproszenie pana Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury do restauracji „Złota Rybka” w Ińsku. Ogród Zmysłów dziękuje za liczne przybycie i uważne wysłuchanie naszej prelekcji.

2017.03.08 prelekcja
Zespół Szkół nr.1 Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Dziś z okazji Dnia Kobiet ozstargard odwiedził szkołę ZS nr.1. Na prelekcji dziewczęta dowiedziały się, jak dbać o biust i jaki wpływ na zdrowie kobiety ma dobrze dobrany biustonosz. Wszystkim tym młodym kobietom Ogród Zmysłów dziękuje za uważne wysłuchanie prelekcji.

październik 2016 – Kobieto idź się zbadaj

Profilaktyka w każdej chorobie jest bardzo ważna. W przypadku nowotworów piersi kluczowe jest wczesne wykrycie zmian. Daje to niemal 100% szansę na wyleczenie. W miesiącu październiku postanowiłyśmy zaangażować się w walkę z rakiem piersi, robiąc to w nietypowy sposób. Do udziału w naszej kampanii zaprosiłyśmy bliskich nam mężczyzn (mężów, braci, synów, przyjaciół). Panowie pozowali do zdjęć z przyklejonymi na torsach symbolami różowej wstążki. W ten sposób jeszcze dobitniej starali się namówić każdą z nas i każdą z Was: „ Kobieto idź się zbadaj!”. ( plakat kobieto idź się zbadaj )

Udostępniali oni plakat syna naszej koleżanki z opisem i zapraszali znajomych do wyzwania, którzy też robili sobie zdjęcia z tym hasłem.

https://www.facebook.com/pg/stowarzyszeniepolskiegobrafittingu/photos/?tab=album&album_id=660671370772925&__tn__=-UC-R

2016.09.28 prelekcja
Brody- Barbara Grzelak-Wężowska

Kolejna prelekcja brafittingowa i pro-zdrowotna ozstargard w gminie Chociwel.
Ogród Zmysłów dziękuje za zaproszenie i uważne wysłuchanie pokazu multimedialnego.

2016.06.15. prelekcja
Liceum Ogólnokształcące nr.2 Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

ozstargard  zorganizował prelekcję brafittingową w Liceum Ogólnokształcącym nr.2 w Stargardzie. Obie grupy dziewcząt słuchały bardzo uważnie. Ogród Zmysłów dziękuje za tak liczny udział dziewcząt

2016.05.24 prelekcja
Stowarzyszenie Amazonek Stokrotka Stargard- Barbara Grzelak-Wężowska

Trudnymi do ostanikowania biustami Amazonek ozstargard zajmuje się od 2010 roku.

24.05.2016. na zaproszenie Stowarzyszenia Amazonek „Stokrotka” w Stargardzie Ogród Zmysłów poprowadził kolejną prelekcję brafittingową. Dziękujemy za uwagę.

2016.05.18 prelekcja
Krąpiel -Barbara Grzelak-Wężowska

Prelekcja brafittingowa ozstargard w Krąpielu, na zaproszenie Urzędu Gminy i Rady Sołeckiej. Ogród Zmysłów dziękuje za uczestnictwo wszystkim Paniom i Panu Sołtysowi

2016.05.10 prelekcja
Morzyczyn – Barbara Grzelak-Wężowska

Na zaproszenie Stargardzkiego Stowarzyszenia Amazonek, wraz z lekarzem p. Józefem Janowskim ozstargard uczestniczył w spotkaniu z kobietami w Morzyczynie. Poprowadziłam tam prelekcję brafittingową. Event ten jest już na stronie Stokrotek http://amazonki.stargard.pl/maj-jak-co-roku-powiatowy-miesiac-walki-z-rakiem-trwa/ Ogród Zmysłów dziękuje za zaproszenie i udział w moim pokazie multimedialnym.

2016.04.13. prelekcja
Szkoła Rodzenia u Róży Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

Na zaproszenie Pani Róży, specjalnie dla uczestniczek jej szkoły rodzenia, ozstargard poprowadził prelekcję brafittingową przygotowaną pod kątem ciąży i karmienia.Ogród Zmysłów dziękuje Pani Róży i wszystkim przyszłym mamom obecnym na spotkaniu.

2016.03.09 prelekcja
Grzędzice Barbara Grzelak-Wężowska

Na zaproszenie Pani Sołtys ozstargard poprowadził prelekcję brafittingową dla naszych Grzędziczanek z okazji Dnia Kobiet. Ogród Zmysłów dziękuje za serdeczne przyjęcie, uważne wysłuchanie pokazu multimedialnego i za pyszne ciasto

2015.12.09 prelekcja
Bursa Szkolna Stargard – Barbara Grzelak-Wężowska

ozstargard dziękuje za zaproszenie do stargardzkiej Bursy szkolnej. Cieszę się że personel i dziewczęta tak uważnie słuchały, oraz uczyły się wyczuwania guzków na fantomie. Do zobaczenia w Ogrodzie Zmysłów.

2015.10.14 prelekcja
 Dom Kultury Kolejarza Stargard Barbara Grzelak-Wężowska

ozstargard został zaproszony do poprowadzenia inauguracyjnej prelekcji w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie. Uczestniczyło w niej 76 osób. Pokaz multimedialny Ogrodu Zmysłów był inauguracją rozpoczynającego się cyklu spotkań pro zdrowotnych, w których głos zabiorą lekarze, dietetycy i.t.p. Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i entuzjastyczne przyjęcie prelekcji.

2015.08.23 prelekcja

Stowarzyszenie AleBabki – Iza Bartkowiak

21 sierpnia o godzinie 18 (w GOK-u) w ramach projektu „AleBabki dla kobiet – zdrowie, ruch, kultura, metamorfoza” odbyło się spotkanie z brafitterką – „Profilaktyka zaczyna się od stanika”! Już po raz trzeci gościłyśmy panie , które zawodowo zajmują się Bra – fittingiem.
Iza-Bra Bielizna,Bra-fitting . Przy ciastku i kawusi Pani Iza przedstawiła słowem brafittingowym i obrazem, jak perfekcyjnie dopasować stanik do naszej figury i jakich błędów unikać. To ważne, żeby uświadomić sobie takie podstawy, bo jak pokazują badania aż 95 proc. z nas nosi źle dobraną bieliznę, i na sali z ponad 40 pań, prawie żadna nie miała dobrze dopasowanego stanika .
Dowiedziałyśmy się, jakie znaczenie ma prawidłowy rozmiar stanika na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Pani Izie i Pani Basi, ślemy niskie ukłony i serdeczne podziękowania, za to że wprowadziły przemiłą atmosferę,że mimo naszej niewiedzy na temat brafittingu byłyśmy partnerkami do rozmowy, a nie tylko niemymi słuchaczkami . Panie zaproszone przez nasze stowarzyszenie, były zachwycone. Każdą uczestniczką indywidualnie zajęły się w profesjonalny sposób, Panie Iza i Basia , spotkanie trwało 6 godzin. Podziękowania od uczestniczek, za przygotowanie takiego spotkania utwierdziły nas w tym, że to był strzał w 10! Może uda nam się wprowadzić cykliczne, raz w roku spotkania BRAFITTINGOWE. Drogie PANIE pamiętajcie o ” WYBIERANIU ”

Prelekcje brafittingowe i pro-zdrowotne „Bądź szybsza – wyCYCkaj raka”.

Członkinie Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu zawsze czynnie działały w ramach profilaktyki raka piersi i propagowaniu dobrego brafittingu – to nasza najważniejsza misja.

Tak powstała akcja dla Kobiet „Bądź szybsza – wyCYCkaj raka”, oraz akcja dla dziewcząt w wieku szkolnym „Dobre BRA szóstkę ma”.

Prelekcje pro-zdrowotne i brafittingowe organizowane przez nas w różnych krańcach Polski, miały za zadanie podnieść świadomość Kobiet, by przynajmniej raz w roku zrobiły badania profilaktyczne piersi. Nauczyć je wykonywania samobadania i wypracować nawyk robienia go co miesiąc. Nieodzownym elementem było dodatkowo uświadomienie wszystkim jaki wpływ ma dobrze dobrany biustonosz na zdrowie Kobiety.

Wszystkie prelekcje prowadzone przez właścicielki sklepów zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu, zostały zrealizaowane w ramach wolontariatu.